Dieta kopenhaska Lublin

Użytkowanie diety kopenhaskiej

W sieci znajduje się wiele jadłospisów diety kopenhaskiej, w dużej mierze są one nie pozbawione wad, co może unicestwić cały wysiłek odchudzania. Dieta kopenhaska to konkretny jadłospis na trzynaście dni, który musi być bezwzględnie przestrzegany. W diecie kopenhaskiej usunięte jest kompletnie jedzenie wszelkiego typu alkoholu, słodyczy i artykułów zbożowych. Przy czym obowiązują precyzyjne godziny dań. Dopuszczalne są raptem malutkie odchylenia od tych wskazań.
W zależności od potrzeb, możemy wymieniać potrawy z obiadu oraz kolacji, niemniej jednak tylko i wyłącznie w ramach tej samej doby. Każda inna zamiana, lub co gorsza podjadanie między posiłkami, czy też dodawanie dań do jadłospisu, jest zasadniczo wzbronione a także powoduje potrzebę ponownego przystąpienia do diety a także zainicjowania jej od początku. Niemniej jednak występuje tu obowiązkowe ograniczenie nie wolno niemniej jednak zrobić tego wcześniej niż po upływie co najmniej trzech miesięcy.
Przy stosowaniu diety kopenhaskiej musi się pić codziennie przynajmniej półtora litra niegazowanej wody mineralnej. A po ukończeniu tej diety bardzo dobrze jest zacząć aplikować dietę niskokaloryczną. Przyzwoli to uniknąć prawdopodobnego efektu jojo. W przypadku diety kopenhaskiej ewentualność jej powtórzenia występuje dopiero po dwóch latach. Dieta kopenhaska jest dietą dość rygorystyczną. Jej atutem jest to, że efektywnie pomaga pozbyć się kilogramów. Wadą – rodzenie skutków ubocznych. Należy mieć na uwadze to, że dieta kopenhaska jest niskokaloryczna, a przy tym uboga w składniki mineralne a przy tym witaminy.
www.omegatrade.pl